Projektowanie stron internetowych Gniezno

Moja propozycja - projektowanie stron internetowych

Strona internetowa wykonana zgodnie z obowiązującymi standardami W3C a jeżeli będzie taka potrzeba również WCAG 2.0. Strona odpowiadająca standardom graficznym ale przede wszystkim odpowiednio zabezpieczona. Przejrzysta, czytelna, minimalistyczna ale treściwa. Taka jak być powinna!

 

Co powinieneś wiedzieć, czyli jak będzie przebiegał proces realizacji

Przede wszystkim rozmowa z klientem. Wspólna kawa oraz omówienie szczegółów to podstawa dobrej współpracy.

 

 

 

Po zapoznaniu się z oczekiwaniami zabieram się do pracy. Projektuję wstępny projekt strony internetowej. Wstępny to odpowiednie słowo i nie bez powodu pogrubione. Od wstępnego projektu do zakończenia realizacji zadania jest jeszcze prawdopodobnie dużo drobnych bądź większych poprawek. Powstają nowe pomysły - pojawiają się nowe materiały...

Cały czas trzymamy się ustalonych w czasie rozmowy przy kawie wytycznych implementując przy okazji drobne bądź większe zmiany ... nowe pomysły ... nowe materiały ...

Akceptacja! Czyli podoba mi się

Cieszę się bardzo. Wstępna akceptacja wbrew pozorom jest bardzo istotnym elementem całego procesu i tutaj właśnie trzeba dokładnie omówić najważniejsze szczegóły . Wszystko zależy od ustaleń. Jeżeli chcesz podstawę strony internetowej a resztę sobie zrobisz - wchodzę w to.

Nie robię nic na siłę. Trzymam się planu i go realizuję.

 

A może jeszcze na środku strony dodać 2 nowe elementy?

Oczywiście to zajawka czarnego scenariusza, którego wszyscy chcemy uniknąć. Chciałem po prostu podkreślić istotę dobrej i owocnej rozmowy przy tej pysznej kawie na samym początku współpracy. Im więcej szczegółów ustalimy na początku tym szybciej strona internetowa zostanie zaprojektowana. Zmiany większe lub mniejsze będą na pewno - postarajmy się wspólnie szanować swój czas! 

 

Potwierdzam jeszcze raz - to jest to!

Praca, praca i jeszcze raz praca. Trwa składanie, projektowanie, kodowanie itp. it. Cały czas jesteśmy w kontakcie. Możemy wypić razem kawkę i ewentualnie omówić to i tamto.

 

Tak wszystko jest ok - o to mi chodziło

Miód na uszy. Zadowolony klient i kolejna zaprojektowana i wykonana strona internetowa. Oczywiście jeżeli chcesz zaopiekuję się nią. Każdy robi swoje i nie zawsze ma czas na dodawanie nowych zdjęć do galerii, dodawanie nowych postów na bloga ... Wszystko do ustalenia!

 

mbogrody.pl

Firma M.B. OGRODY ŁUBOWO

pozyczkigniezno.pl

TRUSTINVEST SP Z.O.O GNIEZNO
pcpr.powiat-gniezno.pl

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gnieźnie

namioty-gniezno.pl

NAMIOTY GNIEZNO
zbiornikibrezentowe.pl

TANKER GNIEZNO ZBIORNIKI BREZENTOWE

fundacja.gniezno.pl

FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA W GNIEŹNIE 

Tyle potrzebuje do zaprojektowania strony internetowej.

Notebook, dobra kawa oraz coś do pisania...

... no i oczywiście WordPress.

 

strony internetowe gniezno